O nas

Dla Ciebie wychodzimy z gabinetu do Internetu!

Doświadczenie naszego zespołu to kilkadziesiąt tysięcy godzin rozmów z naszymi pacjentami o uczuciach, emocjach, miłości i rozstaniach.

Naszymi ekspertami są doświadczeni praktycy pomagania - psychoterapeuci i psycholodzy.

Nasz kwestionariusz oparty jest na badaniach naukowych. Czerpiemy z teorii psychologicznych stworzonych m.in przez Bogdana Wojciszke, prof. Johna Gottmana, Johna Bowlby’ego, prof. Roberta Sternberga, Davida M. Bussa, Mary Ainsworth, Ivana Boszormenyi-Nagy.

Nasz Zespół łączy w sobie rzetelną wiedzę psychologiczną, życiowe doświadczenie, pasję i wieloletnią praktykę diagnostyczną - dlatego TO MY stworzyliśmy unikalne narzędzie – LOVE IQ TEST.

Zespół wsparcia

Nasz Zespół Wsparcia Psychologicznego jest do Twojej dyspozycji jeśli chcesz:

1. omówić swoje wyniki testu LOVE IQ,
2. skorzystać z konsultacji lub terapii indywidualnej
3. wziąć udział w konsultacjach lub terapii dla par.

Czekamy na Ciebie pod nr tel. 512 579 600

Paweł Maciaszek

Terapeuta TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), mediator rodzinny, trener biznesu (Grupa TROP) i umiejętności psychospołecznych, trener grup ojcowskich. Współtwórca i wieloletni Dyrektor Fundacji „Rozwód? Poczekaj!“, założyciel SKAT – Stołecznego Klubu Aktywnych Tatów. Prowadzi warsztaty, szkolenia i wykłady dla par, m.in. dla par planujacych ślub/związek. Prowadzi grupy wsparcia, terapię par i terapię indywidualną - zwłaszcza dla osób będących w kryzysach związkowych, w tym dla osób po rozstaniach.

Joanna Żewakowska

Psycholog, psychoterapeutka. Ukończyła 4 – letnie szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej RASZTÓW. Wieloletni praktyk pomagania i pracy z ludźmi – pracowała m. in. w Szpitalu Wolskim, jako psycholog Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych, jako członek zespołu w Ośrodkach Psychoterapeutycznych oraz w ramach własnej praktyki zawodowej. Prezes Fundacji UNA, w ramach której prowadzi projekty wsparcia dla warszawskich Rodzin. Posiada wieloletnie doświadczenie diagnostyczne. Pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi.

Adam Radecki

Psycholog, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, certyfikowany trener Komunikacji Transformującej (TC - Transforming Communication), trener grup ojcowskich i warsztatów dla rodziców. W latach 1994-2016 pracownik i wicedyrektor Specjalistycznej Poradni OPTA w Warszawie. Ukończył Curriculum w Polskim Instytucie Ericksonowskim, gdzie nadal rozwija i ugruntowuje swoje kompetencje. Pracuje z osobami dorosłymi, małżeństwami i rodzinami w Osrodku NA POLNEJ i w Ośrodku WIĘŹ.

Karolina Rygiel

Posiada wieloletnie doświadczenie psychoterapeutyczne, które zdobywała pracując w Towarzystwie Pomocy Młodzieży oraz Specjalistycznej Poradni OPTA. Współpracowała również z Fundacją Centrum Edukacji Liderskiej oraz Ośrodkiem Terapii i Edukacji Psychologicznej OTEP.
Od stycznia 2016 kieruje Ośrodkiem Psychoterapii Więź. Prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych, terapię par i rodzin. Pracuje w podejściu psychodynamicznym i systemowym.